Oficiální program
BigBoard Superfinále 2023
Opravdová nálož zážitků. PŘEHLED toho, co kde v O2 areně najdeš

Opravdová nálož zážitků. PŘEHLED toho, co kde v O2 areně najdeš

BigBoard Superfinále 2023 znovu nabídne kromě skvělého florbalu i hodně nabitý doprovodný program. Níže nalezneš kompletní přehled toho, co tě v O2 areně čeká, kde to najdeš a v kolik se na co můžeš těšit. Je toho opravdu hodně, tak přijď včas!

Vystřel si 100 tisíc!

  • Stánek Livesport (sektory 113 a 114)

Užít si skvělý florbal a ještě se nevídaným způsobem namastit kapsu? Na BigBoard Superfinále tu možnost budeš mít. Až do 17.00 můžeš u stánku Livesportu vyzkoušet své štěstí. Pokud ve střelbě na přesnost nasázíš nejvíc bodů, a v případě rovnosti bodů s dalšími stejně skvělými frekventanty uspěješ i v následném rozstřelu, tak se můžeš dostat na plochu O2 areny a ránou přes celé hřiště získat parádních sto tisíc.

>> Více informací o STŘELE ZA 100

Vyhraj billboard na měsíc zadara!

  • Fotostěna Plakátov (u hlavního vstupu, sektory 100 a 101) 

Titulární partner superfinále BigBoard si pro tebe připravil jedinečnou soutěž. Můžeš pro sebe a svůj tým vyhrát prostor na reklamním billboardu na měsíc zdarma a ukázat tak, který klub je ve městě číslo jedna. Stačí se vyfotit s klukem z plakátu u fotostěny Plakátova, hodit post na instagram s hashtagem #superfinále23 a mít štěstí v následném losování.

>> Více informací o možnosti vyhrát vlastní billboard

Podepiš si reproše

Je libo podpis nebo fotku od českých florbalových hvězd? Pak nepromeškej tu pravou chvíli a zastav se u některého ze stánků, kde na tebe budou čekat opory národních týmů.

13.00 | Anna Brucháčková a Lukáš Bauer (stánek Livesport, sektory 113 a 114)
16.00 | Filip Forman (stánek Subterra, sektory 110 a 111)
16.00 | Jana Christianová a Adam Hemerka (stánek Livesport, sektory 113 a 114)
Po skončení BigBoard Superfinále Extraligy žen | Filip Langer (stánek Salming, sektor 105)

>> Podrobné info o autogramiádách na BigBoard Superfinále 2023

Staň se komentátorem!

  • Stánek Deník.cz (sektor 119)

Určitě tě někdy napadlo, jaké by to bylo nasadit si na hlavu headset a svým komentářem doprovodit třeba zápas české reprezentace. Dokážeš se vyrovnat těm nejlepším komentátorům? Přijď si to vyzkoušet na stánek mediálního partnera Deník.cz.

Vytopuj svůj vercajk za jedinečné ceny

Tahle sezona sice končí, ale proč neohromit v té příští či na nějakém letním turnájku zbrusu novou florbalkou, gólmanskou výstrojí či pohodlnými botami z aktuální kolekce velkých florbalových značek? Zastav se u stánků prodejců florbalového vybavení a nakup si za ty nejlepší superfinálové ceny.

Florbalexpert (sektor 105)
Salming (sektor 105)
Fat Pipe (sektor 108)
Tempish (sektor 116)
Exe Sport (sektor 116)

Vyfoť se s pohárem pro mistry

  • Stánek Subterra (sektory 113 a 114)

Co takhle fotku s pohárem pro vítěze Livesport Superligy? S tím samým, který pak večer zvedne nad hlavu ten šťastnější tým? Zasprintuj ke stánku Subterry, kde právě tuhle šanci dostaneš. Vystaven u něj bude do 16.30. I tady pak budeš moci osvědčit své umění a zastřílet si na branku.

Ukaž znalosti a vyhraj super ceny

  • Přímo v ochozech!

Jeden z hlavních partnerů BigBoard Superfinále 2023 sázková kancelář Tipsport si pro tebe připravil speciální kvíz Kahoot. Pokud prokážeš svůj jedinečný přehled, tak se můžeš těšit na skvělé ceny.

Výstava, co ti rozšíří obzory

  • Stánek udržitelnosti (sektor 119)

Víš, co se stane s prasklými míčky a čepelemi, pokud neskončí v normálním koši, ale ve speciálním rekoši vyrobeném z použitých bannerů? Neboj se, v pekle rozhodně ne. Český florbal je použije k výrobě speciálních medailí, s nimiž se můžeš pravidelně potkávat třeba na letní Street Floorball League. Na BigBoard Superfinále 2023 pro tebe máme nachystanou unikátní výstavu, která mapuje proces výroby těchto medailí a ukazuje tak vlastně koloběh florbalového vybavení v přírodě.

>> Pokud se chceš dozvědět o udržitelnosti víc, klikni sem

Stylový merch pro všechny

  • U hlavního vstupu (sektor 101)
  • Stánek Many Mornings (sektor 108)

Přemýšlíš často, co ráno hodit na sebe? I tuhle otázku můžeš vyřešit na BigBoard Superfinále 2023. Přímo u hlavního vstupu najdeš hned dva stánky s fanshopem, kde si můžeš koupit nejen věci z aktuální kolekce BigBoard Superfinále či Českého florbalu, ale také klubový merch všech superfinalistů. U sektoru 108 vše navíc vyladíš ponožkami od Many Mornings.

Přispěj na dobrou věc

  • Stánek Haima (sektory 108 a 109)
  • Stánek udržitelnosti (sektor 119)

Samozřejmostí na BigBoard Superfinále 2023 je podpora dobré věci. U sektorů 108 a 109 můžeš navázat zlatou stuhu a přispět tak organizaci Haima, která se stará o návrat onkologicky vyléčených dětí zpět do běžného života. U stánku udržitelnosti pak můžeš odevzdat starý či nefunkční mobil, který bude posléze zrecyklován a jednotlivé vytěžené suroviny znovu použity k výrobě nových zařízení. Za každý odevzdaný telefon navíc daruje Remobil deset korun na konto České olympijské nadace.

Na BigBoard Superfinále s dětmi? Máme pro ně speciální koutek!

Máš strach, že pro tvoje děti bude BigBoard Superfinále příliš náročné? I na to jsme připraveni! Pro děti do osmi let je přichystaný speciální dětský koutek, který je zdarma a není třeba speciální rezervace.

Každý z návštěvníků s dětmi do osmi let má možnost (například v rámci přestávek mezi zápasy) zdarma dát svého potomka až na 90 minut do dětského koutku, kde na něj čeká spoustu zábavy. Ty se tak nemusíš strachovat, že tvoje ratolesti nezvládnou náročný program během florbalové bitvy roku.

Ty si navíc můžeš v klidu projít celý doprovodný program, který pro tebe organizační štáb BigBoard Superfinále 2023 chystá, a třeba nakoupit pro sebe či své dítě nové florbalové vybavení nebo třeba parádní merch.

Neváhej a přijď včas

A to hlavně proto, aby ti z BigBoard Superfinále 2023 nic neuniklo. Brány O2 areny se otevřou už v 10.00. V největší hale v Česku na tebe tedy čeká naprosto fantastický florbalový den. Den, kdy florbal patří všem.

Zpět na úvod