Oficiální program
BigBoard Superfinále 2023
Subterra Cup pozná nové šampiony, chybět nebude ani patron Forman

Subterra Cup pozná nové šampiony, chybět nebude ani patron Forman

První hodiny na ploše O2 areny během BigBoard Superfinále 2023 budou patřit Subterra Cupu. Z něj vzejdou budoucí vítězky a vítězové ročníku 2022/23 a bude u toho i patron tohoto ročníku středoškolského poháru Filip Forman.

10.30 BigBoard Superfinále Subterra Cupu dívek

V půl jedenácté odstartuje BigBoard Superfinále 2023 bitva mezi dvěma nejúspěšnějšími dívčími celky této sezony středoškolského poháru. Na finálovém turnaji Subterra Cupu v branickém sportovním komplexu Hamr uspěly zástupkyně z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích, které ovládly západní skupinu. Jejich vyzývatelkami budou florbalistky ze Slovanského gymnázia Olomouc, jež se staly nejlepším celkem východní části.

>> Reportáž z finálového turnaje dívek

11.45 BigBoard Superfinále Subterra Cupu chlapců

Krátce před polednem se do sebe pustí také dvojice nejúspěšnějších chlapeckých týmů. K zástupkyním Jihočeského a Olomouckého kraje se přidají finalisté z dalších dvou regionů. Hlavní město Praha bude reprezentovat vítěz západní části finálového turnaje Subterra Cupu Obchodní akademie Kubelíkova, proti níž nastoupí chlapci z Moravskoslezského kraje – vítěz skupiny východ Gymnázium Josefa Božka z Českého Těšína.

>> Reportáž u finálového turnaje chlapců

Speciální trofej, patron i ocenění pro nejlepší stavebku

Samotný Subterra Cup s sebou přinese i další zajímavé prvky. Vítězné týmy obdrží stejně jako v minulém ročníku speciálně designovanou trofej, kterou nechal zhotovit titulární partner – multioborová stavební společnost Subterra. Ta také přímo v O2 areně ocení neúspěšnější stavební školu, čili tu, která dosáhla na nejlepší umístění.

Chybět nabude ani speciální stánek společnosti Subterra, který najdete u sektorů 110 a 111. Kromě zábavy v podobě střelby na branku se tam budete moci od 16.00 potkat s patronem aktuálně vrcholícího ročníku Subterra Cupu reprezentantem Filipem Formanem, jenž bude mít právě zde autogramiádu. Do 16.30 si navíc můžete prohlédnout pohár pro vítěze Livesport Superligy a vyfotit se s ním.

Zpět na úvod